Stalo tenisas: Klubo taisyklės

Stalo teniso klubo Tennisis taisyklės


Mes norime, kad Jūs žinotumėte, jog pasitikime kiekvienu savo klientu, tačiau norime priminti ko privalu laikytis norint lankytis mūsų klube.

Stalo teniso klubo "Tennisis" (toliau – Stalo teniso klubas) taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privalomos visiems asmenims, kurie naudojasi Stalo teniso klubo paslaugomis. Visi asmenys, norintys naudotis Stalo teniso klubo paslaugomis (toliau – Lankytojas), privalo susipažinti su Taisyklėmis ir patvirtinti tai savo parašu. Už nepilnamečius pasirašo jų tėvai ir pats nepilnametis, tuo patvirtindami, kad nepilnamečio sveikatos būklė leidžia naudotis Stalo teniso klubo paslaugomis, nepilnametis Lankytojas pilnai susipažino su Taisyklėmis, jų laikysis, taip pat užtikrina nepilnamečio Lankytojo Stalo teniso klubui bei tretiems asmenims padarytos žalos atlyginimą LR teisės aktų nustatyta tvarka, atsako už jo tinkamą elgesį Stalo teniso klube, bei bet kokį jo sveikatos sutrikimą.

· Lankytojai, norintys naudotis Stalo teniso klubo paslaugomis, privalo sumokėti vienkartinį paslaugos mokestį arba įsigyti terminuotą abonementą (toliau – Abonementas).  Lankytojai užregistruojami žurnale. Įsigyjant Abonementą, Lankytojas pateikia asmens dokumentą. Lankytojo asmeniniai ir kontaktiniai duomenys užregistruojami žurnale ir jam suteikiama Abonemento daugkartinio naudojimo vardinė kortelė (toliau – Kortelė). Ją būtina pateikti kiekvieną kartą atvykus į Stalo teniso klubą. Nepateikus Kortelės Lankytojai į Stalo teniso klubą neįleidžiami. Pametus kortelę – mokestis už dublikatą 10 Lt (2.9 Eur).

· Įsigijus Abonementą, jame užpildoma informacija, nurodanti kiek kartų Lankytojas gali apsilankyti klube ir per kiek laiko gali būti išnaudotas Abonementas. Pinigai už nepanaudotą Abonementą negrąžinami.

· Apsilankymo trukmė Stalo teniso klube yra 1-2 val.

· Prieš pradedant lankytis Stalo teniso klube, rekomenduojama pasitikrinti sveikatos būklę bei pasitarti su savo gydytoju ir įsitikinti, ar sveikatos būklė leidžia naudotis Stalo teniso klubo paslaugomis. Visa atsakomybė dėl Lankytojo sveikatos sutrikimų, nelaimingų atsitikimų, atsiradusių lankantis Stalo teniso klube, tenka Lankytojui. Stalo teniso klubas neatsako ir neatlygina Lankytojui dėl jo sveikatai ir gyvybei padarytos turtinės bei neturtinės žalos, išskyrus tuos atvejus, kai žala atsirado dėl Stalo teniso klubo kaltės.

· Stalo teniso klubas neatsako už Lankytojų asmeninių daiktų dingimą, praradimą ar sugadinimą. Prašome nepalikti asmeninių daiktų be priežiūros. Palikti Lankytojo daiktai Stalo teniso klube saugomi 30 dienų.

 · Lankytojai Stalo teniso klubo patalpose privalo:
- dėvėti tik sportui skirtus drabužius bei avėti sportui tinkamą ir švarią avalynę;
- naudoti Stalo teniso klubo inventorių bei įrangą tik pagal tiesioginę jų paskirtį;
- netrukdyti kitiems Stalo teniso klubo lankytojams naudotis teikiamomis Stalo teniso klubo paslaugomis;
- nedelsiant informuoti Stalo teniso klubo darbuotojus apie pastebėtus įrangos gedimus, nesinaudoti laikinai sugedusia įranga.

· Lankytojams Stalo teniso klubo patalpose draudžiama:
- būti neblaiviu ar apsvaigusiu nuo psichiką veikiančių medžiagų;
- filmuoti be Stalo teniso klubo administracijos raštiško leidimo;
- įsinešti ir vartoti alkoholinius gėrimus, maistą, rūkyti.

· Stalo teniso klubas turi teisę Lankytojams, nesilaikantiems šių taisyklių, nutraukti bei nepratęsti Abonemento galiojimo ir pažeidusio taisykles Lankytojo neįleisti į Stalo teniso klubą.

Visi klientai, susipažinę su taisyklėmis, pasirašo specialiame žurnale.

 

Šiuo metu galimos rezervacijos tik telefonu likus bent 3 val. iki rezervacijos pradžios ir el. paštu, ne vėliau nei prieš 1 d.d.

Rugsėjis
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
mobile 8-600-85287
email info@tennisis.lt

 

Taip pat
 bendraukime per
facebook